top of page

להורדת אפליקצית הוולטרים

המרכזים הלוגיסטיים:

דרך אילת 23 א', תל אביב                    

יפו 216, ירושלים

דרך העצמאות 45, חיפה

משרדי החברה:

המלאכה 8, תל אביב

 יפו 216, ירושלים 

המשך לכתבות נוספות

כל מה שצריך לדעת

על מודל התגמולים החדש

החל מה 10/07/23 יופעל מודל תשלומים חדש באזורי הפעילות תל אביב, פתח תקוה, ראשון לציון, הרצליה והשרון.

 

למה משתנה מודל התגמולים?

כשאתם מבצעים משלוחים בפלטפורמה של וולט, יש לכם את החופש לבחור איזה משלוחים לבצע מתוך מגוון של משלוחים זמינים. היום אתם יכולים לבחור לבצע גם משלוחי אוכל וגם משלוחים מסוגים שונים מהמון בתי עסק. ולא רק בתוך הלב של העיר - הרחבנו את אזורי הפעילות כדי להגיע לעוד לקוחות ולספק לכם הוולטרים יותר משלוחים. לכן, מושק מודל תגמולים חדש - מודל המותאם למציאות המשתנה של המשלוחים בפלטפורמה, שמגיעים ליותר בתי עסק ויותר לקוחות

 

הכנסות הוולטרים נשארות זהות - התגמול עבור כל משלוח משתנה

במודל החדש תראו תגמול שונה ממה שהכרתם קודם, עם משלוחים שיתומחרו גבוה יותר וגם נמוך יותר מבמודל הישן, עם סך הכנסות זהה. הבחירה לקחת או לוותר על משלוח נשארת בידיים שלכם - היום יותר קל מתמיד לבחור איזה משלוח לקחת ועל איזה משלוח לוותר באפליקצית הוולטרים, התשלום מוצג מראש, המרחק התחבורתי יופיע בצורה ברורה וכפתור דחיית המשלוח תמיד נגיש.

 

איך עובד מודל התשלומים החדש?

לאחר מחקר מעמיק שנעשה באמצעות המון משלוחים, סקרים ומשובים מכם ושיחות רבות עם המון וולטרים, נבנה מודל חדש שמותאם אישית לכל איזור ואיזור באופן שונה!  המודלים החדשים כוללים חישוב של מרחק הנסיעה התחבורתי (במקום המרחק האווירי), חישוב מרחק הנסיעה גם לאיסוף וחישוב מרכיבים כמו מיקום האיסוף או אזור המסירה (למשל: איסוף ממיקום מאתגר כמו קניון מסוים, או מסירה למיקום מורכב כמו מגדל משרדים מאתגר). ולא רק המרכיבים האלה - בהמשך יתווספו גם מרכיבים כמו היום והשעה, סוג המשלוח ועוד.

 

מה כדאי לדעת לגבי שיטת התמחור?

יהיו משלוחים עם תמחור גבוה יותר, ומשלוחים עם תמחור נמוך יותר. יהיה גם אחוז קטן מאוד של משלוחים בהם תוכלו לראות תמחור נמוך בכמה שקלים מ-18 ש״ח.

על אף זאת וכפי שראינו מהשקת מודלי תשלום חדשים בעשרה אזורי פעילות ברחבי הארץ - הכנסות הוולטרים נשארות זהות לאחר השינוי, מכיוון שחלק מהתשלום עבור משלוחים מסוג אחד, עובר למשלוחים מסוג אחר. 

אנחנו ממליצים להתנסות במודל, לקחת משלוחים מסוגים שונים ולבחון את המרחקים והתגמולים החדשים לאורך זמן.

 

איך ייראה מודל בו התגמול עבור כל משלוח שונה אבל ההכנסות בו נשארות זהות?

יהיו משלוחים עם תגמול גבוה יותר, למשל עבור משלוחים בהם היה פער גדול בין המרחק האווירי למרחק הנסיעה התחבורתי או ממקומות שהיה מאתגר לאסוף מהם או למסור בהם,ויהיו משלוחים אחרים עם תגמול נמוך יותר, למשל עבור משלוחים בהם המרחקים לאיסוף ולמסירת המשלוח הם קצרים במיוחד או במשלוחי באנדל

 

מרחק נסיעה תחבורתי - במקום מרחק אווירי

במקום המרחק האווירי שהתרגלתם לראות במסך קבלת המשלוח, במודל החדש יוצג לכם מרחק הנסיעה המשוער - שכולל גם את מרחק הנסיעה מכם לנקודת האיסוף וגם את מרחק הנסיעה מהאיסוף לנקודת המסירה.

איך תיראה התצוגה החדשה?

כדי להקל עליכם במהלך השינוי, מתחת למרחק התחבורתי החדש יופיע באופן זמני גם המרחק האווירי.

שימו 💙 מה שמשתנה הוא המרחק המוצג (מרחק נסיעה במקום מרחק אווירי) ולא מרחק הנסיעה בפועל. למשל: בדוגמה מופיע מרחק של 4.2 ק״מ נסיעה תחבורתית - אל בית העסק ומבית העסק ללקוח, שהוצגו בעבר כ- 2.4 ק״מ אווירי מבית העסק ללקוח בלבד.

המרחק שתסעו זהה, אך התצוגה שונה. עכשיו תוכלו לראות את מרחק הנסיעה לפני אישור המשלוח, ניתן לקחת בחשבון את כל השיקולים עבור כל משלוח, בהתאם למרחק המוצג.

 

שיטת תגמול חדשה עבור משלוחים במצב ״באנדל״

במודל התגמולים החדש, משלוחים נוספים שקופצים במצב ״באנדל״ יתומחרו בהתאם למרחק הנסיעה שמתווסף למשלוח המקורי ופרמטרים נוספים ולא יחושבו כמשלוח נפרד. כלומר משלוחי באנדל צפויים להיות מתומחרים פחות מבעבר ובמקרים בודדים גם פחות מ- 18 ש״ח. שימו לב גם כי צפויים להתווסף תגמולים במקומות אחרים במודל (כמו מרחק איסוף, מיקומי איסוף, מיקומי מסירה ועוד). ולכן, על אף השינוי, הכנסות הוולטרים צפויות להישאר זהות!

 

מתנסים במודל עם בונוס מיוחד

כדי לאפשר לכם להתנסות במודל החדש ולהבין איך הוא עובד בראש שקט, בשבוע הראשון להשקת המודל החדש באזורך יפעל גם בונוס מיוחד

הבונוס יפעל החל מה 12/07 בשעה 08:00 ועד ל 19/07 בשעה 8:00, בנוסף לבונוסים אחרים שיופעלו באזור.

עבור כל 10 משלוחים שתאשרו ותמסרו תקבלו 35 ש״ח

עבור 20 משלוחים - תקבלו 70 ש״ח

עבור 50 משלוחים - תקבלו 175 ש״ח

עבור 100 משלוחים - תקבלו 350 ש״ח

עבור 200 משלוחים - תקבלו 700 ש״ח

וכך עבור כל 10 משלוחים נוספים

יש לכם שאלות? פנו אלינו בצ׳אט ונשמח לענות ולעזור

רוצים לפגוש את צוות וולט לשיחה?

​צוות וולט מחכה להיפגש איתכם, לספר עוד על מודל התשלומים החדש ולשמוע אתכם. 

מוזמנים להגיע למפגש, שיכלול גם כיבוד קל, לשיחה קצרה או ארוכה - אנחנו כאן בשבילכם!

פירוט של כל המקומות והשעות בהם תוכלו לפגוש אותנו ישלח אליכם מחר בהתאם לאזור הפעילות שלכם ובנוסף תוכלו למצוא את כל הפרטים בצ׳אט התמיכה

בכניסה ל-> שאלות על המודל החדש -> אני רוצה להיפגש עם צוות וולט

bottom of page