להורדת אפליקצית הוולטרים

המרכז הלוגיסטי - דרך אילת 23 א', תל אביב

משרדי החברה - המלאכה 8, תל אביב

תקלות נפוצות באפליקציית השליחים

התנתקתי מהאפליקציה ואני לא מצליח להיכנס בחזרה

על מנת לשוב ולהתחבר לאפליקציה יש ללחוץ על כפתור ה״כניסה״. שם, יש להזין את מספר הטלפון שלכם איתו אתם רשומים לאפליקציית וולט באופן הבא: 972+ (קידומת מדינת ישראל), ולאחר מכן את מספר הטלפון ללא הספרה 0 בהתחלה! כלומר במקום שנכתוב 0545987654, נכתוב 545987654. בשלב זה תקבלו קוד בסמס, אותו תזינו ותתחברו בקלות למערכת.אני לא מצליח ללחוץ על כפתור ה״איסוף״/ ״מסירה״?

באם מכשירכם מזהה כי איתור המיקום שלכם רחוק מיעד האיסוף/המסירה, לא תוכלו ללחוץ על כפתור הסימון ואף תקבלו הודעה בחלק העליון של האפליקציה כי אינכם יכולים לסמן את הפעולה. למה זה קורה? ייתכן וכבר התרחקתם מהמסעדה/מהלקוח. לחילופין, יתכן וישנה סטייה בשירותי המיקום שלכם, דבר הגורם לכך שתראו רחוקים מהמיקום האמיתי שלכם. מה לעשות? צרו קשר עם שירות הלקוחות, עדכנו באופן ברור איזה משלוח אספתם/מסרתם ושתשמחו שיעזרו לכם לסמן את הפעולה. אנחנו כבר נדאג לעזור לכם ולסמן מרחוק.אני לא מצליח לצלצל ללקוח?

דווחו לנו על כך ואנחנו ננסה למצוא את מקור הבעיה. חשוב לעשות את השלבים הבאים:

  • וודאו כי מספר הטלפון שלכם לא מוגדר כ״חסום״

  • שמעו את הודעת השגיאה שאתם מקבלים כשאתם מנסים לצלצל ורשמו אותה לשירות הלקוחות.

רקע: האפליקציה משתמשת במנתב שיחות על מנת לשמור על פרטיותכם ופרטיות הלקוחות. כלומר, המספר שאתם תראו באפליקציה אינו המספר האמיתי של הלקוח, והמספר שהלקוח רואה כשיחה נכנסת אינו המספר האמיתי שלכם. בעקבות שימוש במנתב השיחות, יתכן ותתקלו בבעיה מעלה.