top of page

ביטוח הוולטרים

ביטוח תאונות שמותאם לוולטרים ומסופק על ידי Wolt בחסות Onsi Benefits, חברת ביטוח בינלאומית.

הביטוח חינמי ופעיל באופן אוטומטי לכל וולטר שמספק שירות משלוחים וזמין על גבי פלטפורמת המשלוחים של וולט פרטנר.

 • מתי הביטוח מכסה אותי?
  הכיסוי חל בעת זמינות באפליקציית השליחים של וולט במצב ההמתנה למשלוח או בעת ביצוע משלוחים. כמו כן, הכיסוי יחל עד ל-30 דקות לאחר ירידה מזמינות.
 • מה אם אני נותן שירותים או עובד עם חברות אחרות פרט לוולט?
  אין בעיה! הכיסוי עדיין חל עליך, כל עוד התאונה קרתה בעת ביצוע משלוחים עבור וולט או בזמן המתנה למשלוחים באפליקציית הפרטנרים של וולט.
 • מה כולל הכיסוי הביטוחי שלי לתאונות אישיות?
  במידה וארעה תאונה במהלך ביצוע משלוחים עם וולט, הביטוח מכסה מקרים של: תאונה ופציעה אם נגרמו לך שברים או פריקות איברים כתוצאה מתאונה שארעה בעת שביצעת משלוחים, באפשרותך להגיש תביעה לביטוח ולקבל פיצוי בצורת מענק ביטוחי חד פעמי בסכום קבוע ובאופן מיידי, למעט במקרה של שבר באצבעות כף היד או כף הרגל. בנוסף, ניתן גם לתבוע החזר הוצאות רפואיות (כגון תרופות או פיזיותרפיה) או הוצאות טיפול שיניים שנבעו מתאונה שארעה בעת שביצעת משלוחים. במידה ויהיה עליך להתאשפז בבית החולים למשך יותר מ-48 שעות, באפשרותך לתבוע סכום קבוע נוסף עבור כל יום אשפוז, עד שבועיים לכל היותר. נכות באפשרותך להגיש תביעה ולקבל פיצוי בצורת מענק ביטוחי בסכום קבוע וחד פעמי עבור פציעה חמורה שגרמה לך לנכות קבועה, בין אם חלקית ובין אם מלאה. מוות בתאונה במקרה של מוות בתאונה שארייך יוכלו להגיש תביעה ולקבל פיצוי בצורת מענק ביטוחי בסכום קבוע. כמו כן יוכלו שארייך לתבוע החזר הוצאות דחופות לכיסוי הוצאות קבורה. הביטוח כפוף לתנאי הביטוח המפורסמים בפלטפורמת ׳אונזי׳
 • האם כלי הרכב שלי מכוסה?
  לא. ביטוח כלי הרכב שלך (ממונע או שאינו ממונע) אינו מכוסה על ידי הביטוח.
 • איך אפשר להצטרף ל׳אונזי׳?
  כבר מעכשיו, במסגרת ההתקשרות שלך עם וולט, הכיסוי הביטוחי חל עליך! במקביל, כדי להגיש תביעות, ובמידה ולא נרשמת מעולם, עליך להירשם לפלטפורמה של 'אונזי׳. כמו כן, הרישום מאפשר לך לראות את האיזור האישי שלך ומידע ביטוחי נוסף. תהליך הרישום הוא חד פעמי ופשוט, ואורך פחות מ-30 שניות. ניתן לבצע את הרישום דרך אפליקציית הוולטרים בקטגוריית ׳ביטוח תאונות׳. חשוב להדגיש כי וולט נושאת בעלות הביטוח כהטבה מיוחדת לוולטרים וכי הביטוח חל על שליחים פעילים גם ללא הרישום. החל מה 1.7.21, אפשר לראות את הכיסוי הביטוחי שלך, להגיש תביעה במהירות ולשאול שאלות - הכול במקום אחד. הכל דרך קטגוריית הביטוח באפליקציית הוולטרים. https://app.onsi.com/welcome/wolt?countryCode=pl * וולט אינה סוכנות ביטוח והמידע המוצג במסמך השאלות והתשובות אינו מהווה ייעוץ, תיווך או המלצה מכל סוג שהוא ואף אינו מהווה תחליף לבדיקה של תנאי הפוליסה על ידי השליחים או מי מטעמם, לרבות תנאיה, דיותה והתאמתה לצרכים הייחודיים של כל שליח. הכיסוי הביטוחי והתשלומים מכח הפוליסה יינתנו על ידי חברת הביטוח ועל אחריותה ובכפוף לתנאי הפוליסה. למען הסר ספק, בכל מקרה של סתירה או אי התאמה בין האמור במסמך השאלות והתשובות לבין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. ניתן לעיין בפוליסת ביטוח התאונות ובפוליסת חבות צד שלישי באזור האישי בפלטפורמת ״אונזי״
 • האם הביטוח עולה כסף?
  וולט נושאת בעלות הביטוח כהטבה מיוחדת לוולטרים. וולט יטפלו בכל העלויות – כל מה שעליך לעשות הוא פשוט להירשם!
 • האם ביטוח זה מחליף את הביטוח האישי שלי?
  ביטוח זה הוא בנוסף לכל פוליסת ביטוח הנדרשת על פי חוק, והוא לא נועד להחליף את הביטוח הקיים שלך או למנוע ממך לבטח את עצמך בביטוח נוסף. כאמור, ביטוח זה ניתן ללא עלות כהטבה מיוחדת על ידי וולט.
 • מה אם אהיה חולה?
  הביטוח שלך אינו כולל תשלום דמי מחלה. דמי מחלה ניתן לתבוע באופן עצמאי דרך ביטוח לאומי.
 • מי זכאי להצטרף לביטוח?
  כל וולטר המספק שירות משלוחים וזמין על גבי פלטפורמת המשלוחים של וולט פרטנר מכוסה באופן אוטומטי. הביטוח תקף בעת ביצוע משלוחים ואפילו בעת המתנה למשלוחים כלומר בכל זמן שהוולטר בזמינות לקבלת משלוחים, ובלבד שיש בנמצא אישור לעבוד במדינת ישראל על פי החוק.
 • האם עלי להפעיל את הביטוח שלי?
  לא. הביטוח מופעל אוטומטית על כל השליחים הפעילים,אך כדי שתוכל להגיש תביעה יהיה עליך להירשם לפלטפורמה של אונזי דרך האזור האישי באפלקציית השליחים ״ביטוח״. אם מתחשק לך לברר עוד פרטים לגבי הביטוח שלך או להגיש תביעה, אפשר לעשות זאת דרך האיזור האישי שלך בפלטפורמת ׳אונזי׳.
 • מתי אקבל את התגמול עבור המשלוחים שביצעתי?
  החל מה 1/4/2024, יתעדכנו מועדי התשלום לוולטרים ויעברו למתכונת של תשלום 4 פעמים בחודש (פעם בשבוע) במקום פעמיים בחודש (פעם בשבועיים) : עבור משלוחים שבוצעו בתאריכים 1-7 לחודש, יועבר התשלום עד ה 14 לחודש עבור משלוחים שבוצעו בתאריכים 8-15 לחודש, יועבר התשלום עד ה 22 לחודש עבור משלוחים שבוצעו בתאריכים 16-22 לחודש, יועבר התשלום עד ה 30 לחודש עבור משלוחים שבוצעו בתאריכים 23-סוף החודש, יועבר התשלום עד ה 7 לחודש הבא
 • מה הן הדרכים להתקשר עם וולט?
  ניתן להתקשר עם וולט דרך עסק עצמאי פטור/מורשה/חברה בע״מ בבעלותך בלבד. לפרטים איך ניתן לפתוח עסק עצמאי אפשר להיכנס למדריך לעצמאי וללמוד על סוגי העוסקים השונים והדרכים השונות לפתיחת עסק. *** המידע במדריך זה מוגש כמידע כללי בלבד, לצרכי נוחות ונגישות, ואין לראות בו משום יעוץ משפטי, פיננסי או אחר, או משום המלצה, חוות דעת או כדי להחליף את הוראות החוק. השימוש במידע הינו באחריות המשתמש בלבד ואין בו כדי להטיל על וולט אחריות כלשהי. המידע אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ אישי מגורמים מוסמכים.
 • כמה ארוויח בפועל?
  שאלה מצוינת, הכול תלוי בך! סך התשלום שמתקבל בפעימות התשלום מורכב מכמות המשלוחים כפול התגמול עבור כל משלוח (נתון שמוצג לך לפני שאישור משלוח באפליקציה). ישנם משתנים כמו שעות שבהן יש יותר משלוחים (שעות הצהריים והערב למשל), ימים עמוסים יותר (כמו בחגים, או באירועים מסוגים שונים). ולכן, כמה תרוויח תלוי בך!
 • איך אקבל את התגמול עבור המשלוחים שביצעתי?
  על מנת לבצע משלוחים ב״Wolt״ ולקבל תגמולים בגין שירותי המשלוחים ע״פ חוק, ניתן לספק שירותי משלוחים לוולט דרך בעלות של עסק עצמאי בלבד. לעוד מידע ניתן לקרוא את ה״מדריך לעצמאי״ שם ריכזנו מגוון מקורות מידע והדרכות בנושא הדרכים השונות לפתיחת תיק והתנהלות כעוסק עצמאי. זוהי הזמנה להיכנס, לקרוא, וכמובן שאנחנו נהיה כאן זמינים לכל שאלה. במידה ויש בבעלותך עסק עצמאי או לאחר שסיימת לפתוח אחד, יש לעדכן אותנו במעמד ההרשמה לאפליקציה.
 • איך ניתן לעבור בין אזורי פעילות?
  ברגע פתיחת האפליקציה, ברירת המחדל היא האיזור אליו הגשת בקשה. אם ברצונך לעבור לאיזור פעילות אחר, יש אפשרות לבחור באיזור אחר מהרשימה או לפנות לתמיכה בצ׳אט.
 • איך ניתן לפתוח עסק עצמאי?
  לפרטים איך ניתן לפתוח עסק עצמאי ניתן להיכנס למדריך לעצמאי וללמוד על סוגי העוסקים השונים והדרכים השונות לפתיחת עסק. *** המידע במדריך זה מוגש כמידע כללי בלבד, לצרכי נוחות ונגישות, ואין לראות בו משום יעוץ משפטי, פיננסי או אחר, או משום המלצה, חוות דעת או כדי להחליף את הוראות החוק. השימוש במידע הינו באחריות המשתמש בלבד ואין בו כדי להטיל על וולט אחריות כלשהי. המידע אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ אישי מגורמים מוסמכים.
 • איפה ניתן להוריד את אפליקצית השליחים?
  להורדה באייפון לחצו כאן להורדה לאנדרואיד לחצו כאן
 • האם יש ציוד שחשוב שאדאג לו בעצמי מלבד לכלי רכב?
  מלבד הציוד שיתקבל מאיתנו (תיק, ג׳קט וחולצות) - חובה לדאוג לקסדה תקנית! כמו כן, חשוב מאוד לדאוג להתקין מתקן לנשיאת הטלפון (שיהיה נוח להתנייד ברחבי העיר עם אפליקציות המפות השונות) ומטען נייד כדי למנוע כיבוי של הטלפון בגלל חוסר סוללה.
 • אני וולטר וקרה לי מקרה חירום, לאיזה מספר אני יכול לצלצל?
  03-7631092
 • איפה אני ממלא את פרטי חשבון הבנק שלי?
  יש למלא את פרטי חשבון הבנק באפליקציה.
 • איזה ציוד אני מקבל מוולט?
  תיק משלוחים ו - 3 חולצות DriFit. בחורף, מקבלים בנוסף שני מעילים - אחד מחמם ואחד עמיד לגשם.
 • יש לי עסק עצמאי, איך ניתן לשלוח לכם חשבוניות?
  עובדים איתנו אלפי שליחים, לכן, על מנת להקל על כל הצדדים - אנחנו לא נבקש הנפקה של חשבוניות/קבלות. במקום זה, בעת ההצטרפות אלינו, כל הוולטרים חותמים עלינו כמיופי הכח שלהם לצורך הנפקת חשבוניות/קבלות. אנחנו מנפיקים בגינם את החשבוניות הללו ושולחים אליהם לאימייל (שרשום בפרופיל שלהם בוולט), בסביבות מועד התשלום. את החשבוניות/קבלות ניתן להעביר לרואה החשבון / לדווח לרשויות בעצמם במידה ואין להם רו״ח.
 • מה הם הקווים המנחים לכל הוולטרים?
  מה הם הקווים המנחים בהתנהלות היום-יומית ולמה חשוב לשים לב כשאתם וולטרים פעילים: לא לתמוך באלימות פיזית או מילולית לבצע משלוחים עם התיק הממותג של וולט תמיד לבצע שיח נעים ומכבד עם יושר ואמינות לכל הסובבים אותנו שמירה על חוקי התנועה ובכך שמירה על הבטיחות שלך ושל אחרים תמיד נגיע למסור משלוח עד דלת הלקוח ולא נבקש ממנו טיפ.
 • תוך כמה זמן אקבל את הפיצוי שלי?
  לאחר שהגשת את התביעה, היא תיבדק כדי לוודא שהתביעה היא עבור כיסוי שנכלל בביטוח שלך ושצרפת את המסמכים המתאימים. לאחר אישור התביעה, הכסף יועבר לחשבון הבנק שסיפקת תוך 5 ימים.
 • אירעה תאונה – מה עלי לעשות עכשיו?
  עליך להתחבר אל פלטפורמת 'אונזי' דרך אפליקציית הוולטרים ולהזין פרטים לגבי האירוע. כמו כן, יהיה עליך להעלות הוכחות מסוימות, כולל הוכחות רפואיות וקבלות עבור הוצאות וכמובן לציין את פרטי חשבון הבנק שלך לשם העברת הפיצוי, וזאת כמובן, רק לאחר אישור התביעה. בתאונות צד ג׳ רכב לא מנועי - יש להימנע מלקיחת אחריות. לאחר מילוי טופס התאונה יש להעביר את הטופס למילוי גם לצד ג, במידה וצד ג לא ימלא את הטופס חברת הביטוח לא תוכל לטפל בתביעה.
 • אילו הוכחות עלי לספק כדי להגיש את התביעה?
  כדי להגיש תביעה עבור תאונה או פציעה חמורה, יהיה עליך לספק הוכחה של פציעתך, למשל דו״ח רופא ומסמכים רפואיים. כדי לקבל פיצוי עבור אשפוז בבית חולים, יהיה עליך לספק הוכחה על כך שהתאשפזת בבית חולים, למשל רשומות רפואיות. כדי לקבל החזר הוצאות, כגון הוצאות רפואיות, יהיה עליך לספק חשבונית או קבלה של הוצאות אלו. כדי להגיש תביעה בגין מוות בתאונה, יהיה על שארייך להציג תעודת פטירה. שארייך יוכלו לתבוע החזר הוצאות קבורה ללא צורך להמתין לקבלת תעודה זו. כדי להגיש תביעה להחזר הוצאות קבורה, יהיה על שארייך להציג תעודת פטירה זמנית.
 • איך אוכל להוכיח שהייתי בזמינות באפליקציית השליחים של וולט בזמן שארעה התאונה?
  מיד לאחר הגשת התביעה שלך, חברת ׳אונזי׳ תיצור קשר עם הגורמים הרלוונטיים בוולט על מנת לקבל אישור שהיית בזמינות באפליקציה בעת שאירעה התאונה.
 • -מה זה פרטי חשבון ה Swift\Iban שלי, ואיפה אפשר למצוא את הפרטים?
  מספר ה-Swift\Iban (או מספר זה״ב) זו בעצם מערכת בנקאית בינלאומית המאפשרת לבצע העברת כספים מחשבון בנק אחד לאחר באופן מיידי. את מספר ה-Iban ומספר ה-Swift שלך - ניתן למצוא באזור האישי/הגדרות באפליקציית הבנקשלך או מול הבנקאי שלך.
 • מהי חבות צד שלישי עבור וולטרים?
  זהו סוג של כיסוי ביטוחי. וולט היא בעלת הפוליסה, והפוליסה מכסה חבות משפטית במקרים בהם תגרם על ידך פגיעה לגוף או נזק לרכוש לאנשים אחרים (צד שלישי/ ג׳) במהלך ביצוע שליחויות עם וולט ובעת זמינות באפליקציה. הפוליסה אינה מכסה במקרה בו התאונה התרחשה בעת נסיעה ברכב מנועי.
 • האם נזק לרכוש שלי מכוסה?
  הכיסוי הביטוחי הנוכחי שניתן על ידי וולט אינו מכסה נזק לרכושך.
 • מה אינו נכלל בכיסוי?
  - כאשר אינך בזמינות באפליקציה או בעת מתן שירותים לוולט - כאשר גרמת פגיעת גוף או נזק לרכוש לצד ג׳ בעת נהיגה בכלי רכב ממונע - נזק לרכוש ששייך לך - נזק ו/או אובדן של פריטים במשלוח
 • איזה מידע עלי לספק עם התביעה שלי כאשר אני ממלא את טופס התאונה?
  - שם, הכתובת ומספר הטלפון שלך - שם ופרטי ההתקשרות של הצד השלישי שהיה מעורב באירוע - במידת האפשר, יש לצרף תמונות, סרטונים, הקלטות, דוח משטרה, דוח תאונה רשמי. תיאור קצר של האירוע: - מתי זה קרה (תאריך ושעה) - איפה זה קרה (כתובת, שם הרחוב וכו׳) - מה קרה, לדבריך? - עדים - מס׳ לוחית רישוי צד ג׳.
 • כבר יש לי ביטוח רכב חובה איך זה קשור לביטוח חבות צד שלישי שניתן על ידי וולט?
  הביטוח שניתן לך מוולט הוא תמיד בנוסף על כל מה שנדרש על פי חוק, כגון ביטוח רכב חובה או ביטוח צד ג' או מקיף לרכב שלך. פירוש הדבר כי עליך עדיין להחזיק תמיד בביטוח רכב חובה כפי שנדרש על פי חוק. אולם, ביטוח זה של חבות צד שלישי מוולט, מעניק לוולטרים שמבצעים משלוחים במכונית או בקטנוע כיסוי במצבים מסוימים שאינם מכוסים על-ידי ביטוח החובה, למשל אם אירעה תאונה בעת זמינות באפליקציה במצב בו אינך על כלי התחבורה שלך (כלומר, במצב של הליכה ברגל).
 • האם עלי להפעיל את הביטוח שלי באופן כלשהו?
  לא, הכיסוי חל באופן אוטומטי יהיה עליך להיכנס לפלטפורמת הביטוח דרך האפליקציה ולהגיש תביעה תחת הלשונית תאונות צד שלישי. שימו לב: - וולטרים שמבצעים מישלוחים בכלי רכב שאינם ממונעים (אופניים חשמליים, רגילים, קורקינטים וכו׳) מכוסים על ידי הביטוח במשך כל הזמן שהם מחוברים לאפליקציה של וולט ומבצעים משלוחים עבור וולט, בין אם הם רוכבים על כלי התחבורה או הולכים ברגל. - וולטרים שמבצעים משלוחים בכלי רכב ממונע (כגון מכונית או קטנוע) מכוסים בחבות צד ג׳ רק כאשר אינם נמצאים על כלי התחבורה (כלומר, כשהם הולכים ברגל). בכל זמן אחר, וולטרים שמבצעים משלוחים במכונית או בקטנוע או בכל כלי רכב ממונע אחר, מכוסים (לגבי נזקי גוף) על ידי ביטוח החובה שלהם (ללא קשר לוולט) כפי שנדרש על פי חוק. לגבי נזקי רכוש – רק אם רכשו לכלי רכבם ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף (ללא קשר לוולט).
 • כיצד אוכל להגיש תביעה?
  אם נהגת בכלי רכב ממונע כאשר קרתה התאונה, ביטוח הוולטרים אינו מכסה במקרה זה יהיה עליך לפנות אל חברת הביטוח שלך בה אתה מבוטח והם יסבירו לך מה נדרש ממך. אם ביצעת משלוחים בכלי תחבורה שאינו ממונע (באופניים, באופניים חשמליים, בקורקינט או ברגל) כאשר קרתה התאונה, יש להיכנס ללשונית ״ביטוח תאונות״ באפליקציה ולבחור בלשונית תאונות צד ג׳. בנוסף, יש להעביר לצד השלישי את טופס התאונה - טופס תאונה צד ג׳
 • איך עלי להתנהג אם פגעתי במישהו אחר בעת ביצוע משלוחים עבור וולט?
  בטיחות מעל הכול! הדבר הראשון שעליך לעשות במקרה של תאונה הוא לבדוק שכל המעורבים בה בסדר. אם מישהו נפצע או נמצא בסכנה, יש לפנות אל מספר החירום ולודא שנשלחה עזרה למקום.
 • מה נכלל בכיסוי הביטוחי תאונות צד ג׳*?
  פגיעת גוף לצד שלישי שקרתה על ידך בשוגג * פגיעת נזק לרכוש השייך לצד שלישי ואשר שקרתה על ידך בשוגג *
 • מה עלי לעשות במקרה של תאונה?
  במקום התאונה, יש להימנע מלומר "זו אשמתי". בטיחות מעל הכל – אם מישהו נפצע, יש לפנות ישירות לשירותי החירום (101 או 100). יש לבקש את השם, הכתובת, מספר הטלפון ומספר לוחית הרישוי של האדם איתו התרחשה התאונה במידת האפשר, יש לצלם את הנזק שנגרם. מיד לאחר שהגעת הביתה, יש להגיש תביעה דרך האפליקציה - לשונית ביטוח תאונות צד ג׳.
 • יש לי שאלה שלא נענתה כאן. מה עלי לעשות?
  אם יש לך שאלות נוספות לגבי הביטוח שלך, אפשר לפנות לצ׳אט של ׳אונזי׳ שנמצא ממש באתר הזה או לפנות לכתובת האימייל support@onsi.com
 • יש לי שאלה אחרת בנושא ביטוח חבות צד שלישי?
  אין בעיה! נשמח לענות עליה ואולי לכלול אותה בהמשך במסגרת שאלות ותשובות אלו. אפשר לפנות עם השאלה לוולט בצ׳אט באפליקציה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.
bottom of page