top of page

מנציחים וזוכרים

קהילת הוולטרים מרכינה את ראשה וזוכרת את כל חברי הקהילה ויקיריהם שנפלו במערכות ישראל ובפעולות האיבה. בכל שנה, ובמיוחד ביום זיכרון זה אנחנו רוצים להנציח ולזכור את כולם.

מי יתן ונדע ימים של שקט

להוספת שם

אביאל מלקמו

אביאל מלקמו

בן שרית וגרמאיי גדל בקריית אתא. לאביאל יש עוד 6 אחים, התגייס בשנת 2021 לצה"ל אחרי גיבוש הגיע ליחידת אגוז שכל כך רצה. אביאל היה אהוב על כל הסובבים אותו והיה אדם מאוד שמח שאהב לעזור.
בשביעי לאוקטובר אביאל הוקפץ. בתום קרב ממושך הוא נפל. בן 21 בנופלו. יהי זכרו ברוך.

אברהם עטיה ברכה

אברהם עטיה ברכה

אבא יקר שלי עברו יותר מחמישים שנה. אתה לא זכית להכיר אותי ואני לא זכיתי להכיר אותך, אני רוצה לספר לך שאני חזק והיום אחרי היום השחור של ה 7/10 מה שמחזיר אותי אל החוסר שלך בחיים שלי, אני מבין שאף אויב לא יצליח לרמוס לי את הרוח הציונית ואת הלאום שלי כיהודי. אני גאה בך, אה במדינה שלי.תודה לך ולכל הנופלים כי בזכותכם לא היתה לנו מדינה תקומה ולכן אני מוקיר לכם תודה.
שתהיה מנוחתכם בגן עדן אמן.

אדיר מאיר עבודי

אדיר מאיר עבודי

עבודי היה המ״מ שלי וחלק נכבד מהשירות. בשביעי לאוקטובר, הוא היה עם חיילים שלו בבא״ח העורף ונתן פקודה להוריד את החיילים הטירונים מהעמדות למיגוניות (כיוון שלא עברו הכשרת ירי) והחליף אותם באנשי סגל מנוסים. בפקודה זו הציל יחד עם סגלו 120 נפשות. בסיס זיקים הוא הבסיס היחיד שלא נכבש בזכות הלחימה היוצאת מן הכלל של עבודי וסגלו. יהי זכרו ברוך.

אדיר פורטוגל

אדיר פורטוגל

אדיר היה קצין בגדוד שקד ונפל במלחמת חרבות ברזל. אדיר הגיע מהטיול הגדול ישר למילואים בשביעי לאוקטובר ונפל.

אור מזרחי

אור מזרחי

שירתתי עם אור בצוות בפלס״ר נח״ל. אור איבד את אימו למחלת הסרטן כאשר היה תינוק. את אחיו איבד בתאונת אופנוע כאשר רכבת פגעה בו, אור ראה במו עיניו את אח שלו נהרג. למרות הכל, אחרי כפחות משנה החליט להתגייס לשירות קרבי משמעותי והגיע לסיירת נח״ל. אור היה חבר יקר מאוד, הבחור עם הלב הכי רחב בצוות. תמיד דאג לשמח את כולם ולהצחיק אותם. תמיד כשמישהו לא היה בטוב היה לו את האינטליגנציה הרגשית ישר לזהות מה לא טוב וכמובן שדאג לעשות הכל בשביל שיהיה טוב.
אור נפל בשביעי לאוקטובר, בקרב על כרם שלום כאשר נלחם לגמרי לבדו מול עשרות מחבלים במוצב הקדמי על יד הקיבוץ בזמן ששאר הצוות ניהל את הקרב על גדר המערכת. אור הגן בגופו על תושבי קיבוץ בכרם שלום ועל מדינת ישראל. יהי זכרו ברוך.

אורי בינמו

אורי בינמו

היה קצין בגדוד נחשון. בשנת 2005 עצר בגופו שני מחבלים מתאבדים שבאו לעשות פיגוע באזור טול-כרם ושילם בחייו. יהיה זכרו ברוך.

אורלי ודוד שוורצמן

אורלי ודוד שוורצמן

דודה שלי אורלי ובעלה דוד גרו בכפר עזה, ב 7/10 הם היו בין הבתים הראשונים שחדרו אליהם, הם גרו ממש על הגדר.
הם היו אנשים חמים ואוהבים, אורלי הייתה מבשלת אוכל מדהים בכל הזדמנות, ודוד היה איש מצחיק שהיה עושה הכל כדי לראות חיוך על הפנים של האנשים. הם גידלו משפחה מדהימה - 4 ילדים ו 12 נכדים, ולפני פחות מחודש נולדה הנכדה ה 12 שלצערי לא זכו להכיר.
אוהבת אתכם תשמרו עלינו מלמעלה. יהי זכרם ברוך

אושר ומיכאל ועקנין

אושר ומיכאל ועקנין

ממפיקי ממסיבת הנובה.אחים תאומים בני 35 שנרצחו בשביעי לאוקטובר. קראו להם "דאבל טראבל", שמם הלך לפניהם בסצנת המסיבות, תמיד היו ביחד בטוב וברע. אמם רחל (אחות של אימי) נשארה לבדה. ה' יתן לה הרבה כוחות. יהי זכרם ברוך.

איתי באוסי

איתי באוסי

איתי היה איתי יחד בצבא, שירתנו ביחד זה לצד זה אני הייתי קשר נפלא והוא היה קשר סמ״פ כך שרוב השירות היינו יחד.
איתי אהב ללכת לים ולדוג עם אבא שלו.
הוא היה איש של צחוק שמחה ואהבה ותמיד היה כיף ושמח להיות בסביבתו.
תמיד היה כיף ומצחיק לשבת איתו על סיגריה.
אם אתם קוראים את זה תן איזה סיגריה לזכרו ❤️
יהי זכרו ברוך

איתן לוי

איתן לוי

אבא שלי שנחטף ונרצח ברצועת עזה ב 7/10. יהי זכרו ברוך

אלי אוזן

אלי אוזן

היה נשוי לאלמנתו של בן דודה שלי שנהרג בתאונת אופנוע, שאף הוא היה יתום לאבא שנהרג במלחמת יום הכיפורים.אלי היה בחור מצחיק, נחמד ואוהב לעזור. נרצח בחוף זיקים בשביעי לאוקטובר במתקפה של מחבלי חמאס. תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים.

אליהו חורי בן ג׳וארה

אליהו חורי בן ג׳וארה

דודי היקר והאהוב נפל בעת מילוי תפקידו יהי זכרו וזכר כל הנופלים ברוך לעד 🙏

בטופס מטה תוכלו לשתף או לספר על חלל שברצונכם להוסיף לעמוד ההנצחה

הוספה

בקשתך התקבלה אישור 

אנא ודאו שכל השדות מולאו כראוי

bottom of page